هدف آموزشی مرکز

"مرکز برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی مهندس خانی"

مجموعه ما

بهره گیری این موسسه آموزشی از مدیران و مشاوران و سایر کادر آموزشی توانا و خبره نقطه اساسی تمرکز ما و برگ برنده این مجموعه محسوب می گردد و توفیقات بدست آمده در سال های قبل کارنامه ای قابل دفاع و ارزشمند را از ما بر جای گذاشته است.

درباره ما

این مرکز  توسط مدیریت خوشنام و با سابقه درخشان و با بهره گیری از مشاوران و برنامه ریزان تحصیلی مجرب و حرفه ای با هدف رشد و تعالی دانش آموزان عزیز از سال 1381 فعالیت می نماید

هدف آموزشی مرکز

"مرکز برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی مهندس خانی"

در باره نظام آموزشی ایران و دست آوردهای آن نقدهای بسیاری مطرح است. صرف نظر از میزان درستی یا اعتبار این نقدها، شکی نیست نظام آموزشی ما که در سال های اخیر بارها دستخوش تغییرات اساسی شده است، با انبوهی از سعی و خطاها مواجه گردیده و نمی توان اطمینان کاملی از بهینه بودن نظام آموزشی کنونی داشت. اما آنچه قطعیت دارد این است که با وجود ضعف های عدیده نظام آموزشی، هر دانش آموز در انتهای دوران تحصیلات مدرسه ای خود با آزمونی طاقت فرسا و خارج از حدمتعارف توان تحصیلی مواجه می گردد که بدون بهره مندی از  5 عامل یاری رسان شامل همراهی و همکاری خانواده، منابع درسی روزآمد، اساتید مجرب و با کیفیت، برنامه ریزی دقیق و هوشمند و مشاوره آگاهانه، و در نهایت محیط آموزشی مناسب و انگیزه بخش برای ارتقای علمی و روحی دانش آموز، دستیابی رضایت بخش برای غلبه بر غول کنکور برای وی میسر نخواهد شد. این  پنج عامل هم آنگاه به کمک هر فرد می آیند که عزم و اراده او به طور کامل در مسیر تلاش و دستیابی به رتبه های برتر در کنکور باشد و در حقیقت، تمامی عوامل مذکور تابعی از اراده و عزم دانش آموز برای رسیدن به موفقیت هستند و بدون خواسته عمیق دانش آموزان و ثبات قدم آن ها سایر عوامل بی معنا خواهد بود.

این مرکز  توسط مدیریت خوشنام و با سابقه درخشان و با بهره گیری از مشاوران و برنامه ریزان تحصیلی مجرب و حرفه ای با هدف رشد و تعالی دانش آموزان عزیز از سال 1381 فعالیت می نماید و بالغ بر 20 سال تجربه آموزشی و مشاوره ای آن را به مرجعی مطمئن و الهام بخش بدل نموده است. شعار اصلی مرکز کیفیت، نظم و صداقت است که ظهوری بارز از هدف ما می باشد و بر اساس منشور فعالیت آموزشی مرکز تمامی تلاش بر این است که این 3 شعار در دستیابی هر چه بیشتر دانش آموزان به رتبه های بالای تحصیلی و کنکور خود را نشان دهد. تمامی ارکان این مجموعه در تلاشند تا با اعتلاء بخشی به شخصیت عمیق و روحیه محصلین و افزایش اعتماد به نفس آموزشی، خلاء های درسی آنان که ناشی از ضعف های نظام کلان آموزش کشور بوجود آمده اند جبران گردد و افقی روشن برای آینده این عزیزان ترسیم شود.  

بهره گیری این موسسه آموزشی از مدیران و مشاوران و سایر کادر آموزشی توانا و خبره نقطه اساسی تمرکز ما و برگ برنده این مجموعه محسوب می گردد و توفیقات بدست آمده در سال های قبل کارنامه ای قابل دفاع و ارزشمند را از ما بر جای گذاشته است.

این مرکز مفتخر است که در راستای اهداف متعالی خود، با بهره گیری از تجربه موفق سال های متمادی، همانند گذشته بذر انگیزه و علاقه را در وجود دانش آموزان با استعداد و پرتلاش در کلیه نقاط کشور کاشته و با فراهم کردن بهترین عوامل محیطی و نیروی انسانی لازم ظرفیت های بالقوه محصلین عزیز را البته با همراهی خانواده های گرامی آنان به بالفعل تبدیل نماید و امکان دستیابی دانش آموزان را در مقاطع پایانی دوران تحصیلی به مدارج موفق درسی و علمی به ویژه رتبه های برتر و ارزشمند کنکور فراهم نماید و در نتیجه ی این تلاش و اعتماد دو سویه، لذت و غرور حضور در دانشگاه های نمونه و شاخص را نصیب این عزیزان نماید.